Skip to content

Poznaj nas i dowiedz się dlaczego warto z nami współpracować

Słoneczny Doradca

Zapewniamy naszym klientom ekologiczne i przede wszystkim ekonomiczne systemy grzewcze.

Pomożemy Ci znaleźć najlepsze finansowanie oraz poprowadzimy Cię przez formalności, dzięki którym uzyskasz możliwie jak największe dotacje oraz ulgi podatkowe. 

Zamontowaliśmy już ponad 1000 urządzeń grzewczych w całej Polsce! 

Posiadamy 26 ekip monterskich w całym kraju!

18 oddziałów handlowych!

1 000 000 – tyle wynosi ubezpieczenie OC firmy!

Jesteśmy autoryzowanym partnerem firm:

Zespół Słoneczny Doradca

Służymy pomocą na każdym etapie planowania i realizacji inwestycji w zieloną energię

Technologia

Wykorzystaj potencjał, jaki drzemie w nowych technologiach produkcji energii z Odnawialnych Źródeł Energii takich jak słońce, woda, wiatr, biomasa.

Ekologia

Instalacja paneli fotowoltaicznych ma zastosowanie, jako ekologiczne źródło produkcji energii. We współpracy z innymi ekologicznymi źródłami ciepła, zasila nasz dom w energię elektryczną i cieplną. Dzięki temu przyczyniamy się do zmniejsza emisji wytwarzania energii elektrycznej i cieplnej.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo zakupów w naszym sklepie jest na najwyższym poziomie wśród polskich sklepów internetowych! Nasi pracownicy zajmą się profesjonalnym przygotowaniem Twojej instalacji „pod klucz" .

Oszczędność

Instalując pompę ciepła, oszczędzasz parę złotych. Opłaty są do 3 razy niższe. Dodatkowo nasze pompy, spełniają warunki programu „Czyste Powietrze” oraz “ Moje ciepło” i znajdują się liście Zielonych Urządzeń i Materiałów (ZUM), stąd też możliwość dofinansowań na montaż wybranej pompy ciepła.

Zasięg ogólnopolski!

Świadczymy usługi na rzecz klientów indywidualnych, instytucji użytku publicznego oraz w budownictwie przemysłowym. Wykonujemy zlecenia na terenie całego kraju, a sieć naszej dystrybucji stale się powiększa!